דיקור סיני לטחורים

 

דיקור סיני הוא טיפול יעיל לטחורים ומשתלב בתכניות טיפול מקובלות לתופעה. מטופלים במרפאות דיקור סיני פעמים רבות מופתעים לטובה מכך שהדיקור מקל על הכאבים, משפר את היציאות ועוזר להחלמה מהטחורים.

 

טחורים מאוד נפוצים ומאוד כואבים. לפי סקרים4% מהאוכלוסיה האמריקאית תחווה בשלב זה או אחר כאבים מטחורים וחוסר נוחות. טחורים בד"כ מיוחסים לעצירות. צואה יבשה יכולה לאמץ את הרקמות הרקטליות ובכך לגרום לטחורים.

בנוסף, הטחורים מופיעים בעקבות הרגלי חיים לא נכונים, כגון שתייה מרובה של אלכוהול, צריכת אוכל חריף/מטובל ו/או שומני,ומטוגן. גם חוסר פעילות גופנית, ישיבה ו/או עמידה לזמנים ארוכים, עודף סקס ו/או הריון יכולים לגרום להופעת הטחורים. טחורים בד"כ מסווגים לשתי קבוצות. יש אפשרות שלמטופלים יהיה כאב מטחורים פנימיים ו/או מטחורים חיצוניים. דיקור סיני יכול מאוד לעזור גם לטחורים הפנימיים וגם לחצוניים. הטחורים הפנימיים נוצרים כאשר ורידים מתנפחים בתוף פי הטבעת.

 

טחורים חיצוניים נוצרים כאשר הורידים מתנפחים בכניסה לפי הטבעת. לעיתים הטחורים יכולים לדמם. גם ברפואה הסינית אנו מסווגים את הטחורים למספר סוגים על פי בדיקת הסימנים הנלווים ואופי הטחורים, לכל סוג טיפול ייחודי לו. בזכות האבחנה האישית ניתן להתאים טיפול יעיל לבעייה. חשוב מאוד לציין שנקודות הדיקור לטיפול בטחורים אינם ליד פי הטבעת אלה מרוחקים: באמות, ידיים, רגלים תחתונות וכפות הרגליים. כך, המטופלים מקבלים הקלה לטווח הארוך מהטחורים ע"י דיקור סיני ללא צורך להתפשט.

 

לרוב במקרים קשים יש לטפל 2-3 פעמים בשבוע ולאחר מכן לבוא לטיפול פעם בכמה שבועות על מנת לשמר את תוצאות הטיפול. התייחסות לתזונה היא גם בעלת משמעות בטיפול בטחורים, ותכלול הורדה של גורמים מזיקים מהתזונה והוספה של מזון עשיר בסיבים ובעל אופי התומך במערכת העיכול. מטופלים המחפשים טיפול בדיקור סיני לחוסר הנוחות שלהם מטחורים, בד"כ רואים את הכאב, חוסר הנוחות, הגירוד והדימום נעלמים לחלוטין או חווים הקלה משמעותית בעוצמה.

 


    * שדות חובה

המידע המופיע באתר זה אינו מהווה תחליף להמלצה רפואית

 

דיקור סיני - רפואה סיניתרפואה סינית רפואה סינית

הידעת?

ברוב המקרים טיפולים של פעמיים בשבוע ויותר מביאים תוצאות מהירות יותר

הרשמו לניוזלטר

דיקור בית