חברת דיקור בית קמה מתוך הבנה כי לא לכל אחד ישנה אפשרות להגיע לטיפול בקליניקה הן ממגבלות זמן והן ממגבלות פיזיות, סיבות אשר מונעות קבלת טיפול שוטף מאלו הזקוקים לו.

מתוך ניסיון רחב של שנות טיפול נחשפנו לעובדה כי רבים הסובלים מבעיות כרוניות משתייכים לאוכלוסיה מבוגרת המתקשה לצאת מביתה למען קבלת טיפול רפואי. לעיתים עצם הנסיעה וההגעה לקליניקה מהווה מאמץ גדול הן למבוגר עצמו והן למשפחתו וכמו כן נושאת בהוצאה כספית והשקעה של זמן. גם במקרים שאינם קשורים לגיל, למשל עקב פציעה או מוגבלות בתנועה קיים מצב בו המטופל מרותק לביתו ואין ביכולתו להגיע אל המטפל. במקרה שונה, ישנם מטופלים המעדיפים לקבל טיפול במרב הנוחות הביתית, ובכך גם לחסוך בעיות תחבורה, חניה, המתנה וכדומה.

חברת דיקור בית מתמחה במתן טיפולים בדיקור סיני בבית המטופל.
אנו מאגדים צוות מטפלים איכותי ומקצועי אשר נבחר בקפידה. כל המטפלים שלנו הינם בעלי דיפלומה בתחום הרפואה סינית. אשר עברו בהצלחה הכשרות מתקדמות בתחום.
מתוך רצון להפוך את הטיפול בדיקור נגיש לקהל הרחב, אנו מקפידים על מחיר נוח שאינו עולה על מחירו של טיפול פרטי בקליניקה, ומערכת הזמנת תורים קלה לתפעול.

דיקור בית מטפלים עד אליך ובכך נותנים פיתרון אידיאלי לכל אדם המעוניין בטיפול בביתו. אנו מאמינים בנחיצותו של שירות זה אשר יתרום לבריאותם של חלק גדול מכל שכבות האוכלוסייה.

אנו גאים לבשר כי דיקור בית עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח הגדולות בארץ המציעות שירותי ביטוח רפואי ורפואה משלימה. אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי באחת מחברות הביטוח המוכרות כגון : כלל ביטוח, מגדל, הראל, ביטוח ישיר, אז פנו לסוכן הביטוח שלכם ושאלו אותו על הרחבת הביטוח לשירותי רפואה משלימה.

רוצים להזמין דיקור בית? השאירו פרטים או התקשרו 03-5610177