במה מטפלים

 

כיום כבר מוכח כי טיפולי דיקור סיני יכולים לעזור במגוון בעיות רפואיות שונות והדיקור הסיני הפך לחלק משיטות הטיפול השגרתיות בקופות החולים ובבתי החולים בארץ ובעולם.
חשוב להבין כי ישנם מקרים בהם הטיפולים יעילים במיוחד ומקנים תוצאות מהירות. אך לצד זאת ישנם מקרים בהם הטיפולים מהווים תמיכה בתהליך כולל, עמוק ואיטי יותר.
כמו כן, לעיתים כמו בכל טיפול רפואי כזה או אחר בין אם רגיל או תרופתי, יכול להיות מצב בו לא נפתרה הבעיה, אך היתרון בטיפולי דיקור סיני הוא היעדר תופעות לוואי מה שלא ניתן תמיד לומר על טיפולים אחרים כגון טיפול בתרופות.
ברוב המקרים תידרש סידרת טיפולים של מינימום 4-6 מפגשים על מנת שתהליך הריפוי של הדיקור יוכל למצות את מקסימום ההשפעה על הגוף.
כמובן שאת האבחנה הרפואית, ההמלצות על אופן ותדירות הטיפולים ואת התשובות המלאות על כל שאלה הנוגעת למקרה האישי שלכם, יעניק לכם המטפל באריכות, במקצועיות ובסבלנות כבר במהלך הטיפול הראשון לאחר שיערוך מספר בדיקות ומילוי שאלון רפואי.
‏‏‏‏‏
טיפולי הדיקור שאנו מציעים מתאימים בין היתר ל :
טיפול בבעיה ספציפית כגון מחלות שונות , טיפול בכאבים, טיפול בבעיות אורטופדיות, טיפול להקלה בתופעות הלוואי הנובעות מלקיחת תרופות ועוד.
טיפול תומך בתקופות בהם האדם זקוק לחיזוק כגון טיפולים למבוגרים בגיל הזהב, טיפולים לאחר מחלה ממושכת או טיפולים לאחר לידה.
טיפול תומך במצבים נפשיים כגון עודף מתח, עודף חרדות והתמודדויות מצבי לחץ שונים.
טיפול תומך לצורך עזרה בתהליך הרזיה ושמירה על משקל תקין ותזונה נכונה.
טיפולי תחזוקה שוטפת של הגוף על מנת לשמור על יציבות וחוסן גם במקרים בהם לא קיימת בעיה ספציפית אך רוצים להימנע מליצור כזו. מומלץ לדוגמא לספורטאים ומוסיקאים אשר מאמצים את גופם ייתר על המידה בשגרה השוטפת ורוצים להימנע מגרימת דלקות כרוניות ונזק לגוף. כמו כן, טיפולי דיקור יעילים בתקופות של חילופי עונות ובתקופת החורף על מנת להקטין את הסיכוי להתקררויות ולמחלות.

 

פירוט רחב יותר של בעיות רפואיות בהן הדיקור הסיני יכול לטפל :
 
כאבים שכיחים:
כאבי גב תחתון, כאבי שכמות ושרירים תפוסים, מרפק טניס, מרפק גולף, כאבי מפרקים, כאבי צוואר תפוס, סיאטיקה, דלקות גידים, כאבי ברכיים כרוניים, כאבי ראש ומיגרנות.
 
 
בעיות במערכת העיכול:
מעי רגיז, צרבות, כיב קיבה, קרוהן, קוליטיס, גזים, עצירות, שלשולים, טחורים, איזון משקל הגוף, אלרגיות, אסטמה, מערכת חיסון חלשה, ברונכיטיס.
בריאות האישה:
אי סדירות המחזור, כאבי מחזור, אי פריון, אנמיה, תופעות גיל המעבר.
מחלות הגיל המבוגר:
סכרת, לחץ דם גבוה, בעיות פרקים, בצקות, הגבלות תנועה, תופעות לוואי תרופתיות ועוד.
מצבים נפשיים:
מתח, חרדה, עייפות, עצבנות, הפרעות שינה, לחצים, התמכרויות, חוסר שקט והפרעות ריכוז.

 

דיקור סיני להרזיה:
מתוך ניסיוננו בדיקור בית, הרזיה הינה תהליך התלוי מלבד בתזונה נכונה גם בגורמים רבים כגון מצב נפשי, מצב בריאותי והרגלי חיים שונים. כדי להגיע לתוצאות טובות ולשמירה על משקל תקין לאורך זמן יש להתייחס לכל הגורמים במהלך הטיפול, עובדה שהובילה אותנו בבניית התכנית להרזיה בעזרת דיקור סיני.

 

התכנית שלנו להרזיה כוללת את השילוב הנדרש של טיפולי דיקור סיני במקביל לייעוץ תזונתי אישי על ידי דיאטנית קלינית מוסמכת, וכל זה מתבצע בביתכם ללא צורך לצאת ולטרוח להגיע לקליניקה. הדיקור הסיני להרזיה מסייע להורדת תיאבון עודף ולהרגעה וחיזוק כללי בזמן התהליך. מטופלים רבים מדווחים על עלייה באנרגיה, ירידה בחשק למתוקים ושיפור בתיפקוד מערכת העיכול ופעילות המעיים במהלך הטיפולים. בנוסף לטיפולי הדיקור הרגילים אנו לרוב משתמשים במחטי אוזן זעירות אשר מגרות נקודות מיוחדות באזניים ויכולות להשאר במקומן עד שבוע.

 

מלבד הדיקור התכנית שלנו כוללת ליווי ופגישות אישיות עם דיאטניות מוסמכות (תואר ראשון) אשר יתאימו לכם תפריט תזונה מותאם אישית. הדיאטניות יעמדו לרשותכם לכל שאלה ויתמכו בתהליך ההרזיה אותו תעברו במשך כל שלב.

 

 

יתרונות התכנית להרזייה של דיקור בית:

שילוב בין תחומי נדרש - טיפולי דיקור סיני משולבים עם ייעוץ דיאטני לבניית תפריט תזונה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים מסייע להגיע לתוצאות האופטימליות בירידה במשקל.

הצלחה בהתמדה לאורך זמן - אנשים רבים מתקשים להתמיד בדיאטה לאורך זמן. עזרת המדקר והיועצת הדיאטנית והתאמת התפריט ע"פ הצרכים האישיים שלכם תסייע לכם להתמיד לאורך זמן.

חיסכון בזמן - סגנון החיים המודרני לא תמיד מאפשר לנו למצוא זמן לטפל בעצמנו ולהגיע לטיפול במרפאות ובקליניקות השונות. התכנית שלנו מתבצעת בביתכם והיא גמישה בזמנים, עובדה שתחסוך לכם נסיעות ארוכות, עמידה בפקקים וחיפושי חנייה.

חיסכון בכסף - טיפול עד הבית חוסך לכם הוצאות רבות כגון דלק, חנייה, תשלום לבייביסיטר ועוד. דיקור אוזן ודיקור גוף - טיפולי הדיקור שלנו כוללים טיפול סטנדרטי מותאם אישית ובנוסף דיקור במחטי אוזן אשר מורידות תיאבון עודף במהלך השבוע להשפעה מקסימלית.

 

עלויות:

תכנית מלאה - 2 מפגשי דיאטנית + 5 מפגשי דיקור סיני , סה"כ סדרה בת 7 מפגשים בעלות כוללת של כ- 1750 ש"ח

תכנית בסיסית - מפגש אחד עם דיאטנית + 3 מפגשי דיקור סיני, סה"כ סדרה בת 4 מפגשים בעלות כוללת של כ- 1050 ש"ח

 


    * שדות חובה

המידע המופיע באתר זה אינו מהווה תחליף להמלצה רפואית

 

דיקור סיני - רפואה סיניתרפואה סינית רפואה סינית

הידעת?

כיום קיימות יחידות לרפואה משלימה בבתי חולים בארץ המשלבות דיקור כטיפול תומך

הרשמו לניוזלטר

דיקור בית